Evlenme Teklifi Fiyatları

Evlenme teklifi fiyatları 850 TL’den başlamaktadır. Yatta gündüz evlenme teklifi fiyatları ekonomik pakettir. Evlenme teklifi paket fiyatları aşağıda yer almaktadır. En güzel evlenme teklifleri için Sürpriz Rüyası olarak çalışmaya devam etmekteyiz.

evlenme teklifi fiyatları evlenme teklifi fiyatları Evlenme Teklifi Fiyatları evlenme teklifi fiyatlar 1024x683

evlenme teklifi fiyatları

Yatta Evlenme Teklifi Fiyatları

Yatta evlenme teklifi fiyatları , gündüz masa süslemeli ve profesyonel fotoğraf çekimi ile birlikte romantik tur şekline yapılan turlarımızın fiyatı 850 TL’dir. Bu paketimizin içinde masa süslemesi , profesyonel fotoğraf çekimi , teklif anı profesyonel video çekimi, çerez ve içecek servisimiz bulunmaktadır. Beraber romantik müzikler eşliğinde muhteşem İstanbul boğazını keşfedin.Yatta evlilik teklifi en çok tercih edilen paketimizdir. Yatta güzel ve romantik bir tur yapıyorsunuz.Siz tur yaparken profesyonel olarak fotoğraf çekimleriniz yapılıyor.Aynı zamanda herhangi bir ücret alınmaksızın video çekimlerinizde yapılmaktadır. İstanbul’u doya doya gezme imkanınız oluyor. 1 ve 2 saatlik turlarımız çok tercih edilmektedir.

Yatta Lazerle Evlenme Teklifi Fiyatları

Yatta lazerle evlenme teklifi fiyatları, bu paketimizde 1 saatlik yat turu , masa süslemesi , yata giriş anınızdan itibaren profesyonel fotoğraf çekimi, çerez ve içecek servisi, teklif anında profesyonel video çekimi, boğaz köprüsüne lazer gösterisi ile kayan yazı verilmesi ve iki adet volkan patlatılması bulunmaktadır. Saat uzatımları durumunda ise her saat için 400 TL fiyat alınmaktadır. Yarım saatlik uzatım durumunda 200 TL alınmaktadır. Bu paketimizde istemeniz durumunda ekstra iki kişilik yemek söyleyebilmekteyiz. Et menü , tavuk menü , balık menü , karışık ızgara gibi yemek seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bu durumda iki kişilik yemek menüsü için 100 TL fark almaktayız. Extra hizmetler olarak kemancı çağırabilmekteyiz. Bu romantik geceye kemancımız eşlik ederek tam bir romantizm dolu gece yaşanabilir. Kemancı çağırılması durumunda 300 TL fark alınmaktadır.Yatta evlenme teklifi fiyatları 1100 TL’den başlamaktadır. Lazer cihazımız son derece kaliteli olup verilen yazı köprüde çok rahat okunabilmektedir.

Sinemada Evlenme Teklifi Fiyatları

Sinemada evlenme teklifi fiyatları, bu paketimizde bir kafenin sinema bölümünün süslenmesi, gül yaprakları ile sizin ve aşkınızın isimlerinizin yazılması, evlilik teklifi anında profesyonel video çekilmesi ve montajı, teklif anından sonra profesyonel fotoğraf çekilmesi , 2 saat boyunca baş başa romantik film izleme, yemek ve içecek servisi bulunmaktadır.Bu paketimizin fiyatı 850 TL’dir.

Yunus Gösterisinde Evlenme Teklifi Fiyatları

Yunuslarla evlenme teklifi farklı ve sıradışı evlilik teklifi paketi arasında yer almaktadır. Bu paketimizde yunus gösterisi için iki kişilik vip bilet alınması , organizasyonun ayarlanması , teklif anı ve gösterisi esnasında profesyonel video çekilmesi , teklif anından sonra profesyonel fotoğraf çekilmesi bulunmaktadır. Bu paketimizin fiyatı 1800 TL’dir.

Kumsalda Evlenme Teklifi Fiyatları

Kumsalda evlenme teklifi fiyatları 2200 TL’den başlamaktadır. Bu paketimizin içinde 3 saatlik kumsal kapama, kumsal süslenmesi , yemek ve içecek servisi , profesyonel fotoğraf çekimi, teklif anında profesyonel video çekimi bulunmaktadır. Kumsalda deniz sesleri eşliğinde romantik bir ortamda evlilik teklifi yaparak sevgilinize olağanüstü bir sürpriz yapabilirsiniz.

                                                                                                          Kemanla Evlenme Teklifi Fiyatları

Çok güzel bir keman dinletisi şeklinde evlenme teklifi yapmak ister misiniz ? Caddede , lüks yatta ve bir çok mekanda sizin için dışarıdan kemancı çağırıyoruz, bu mutlu gününüze kemancımız eşlik ediyor. Özellikle yat lazer paketimizde kemancı çok talep görmektedir.

Evlenme teklifi fiyatları hakkında direk daha detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 05543197061 arayın.

2018-09-01T09:02:00+00:00