Evlilik Teklifi Organizasyonu

Evlilik teklifi organizasyonu , Kafanızda Evlilik teklifi kararını netleştirdiniz ve uzun seneler sonra bile hatırlayacağınız evlilik teklifi organizasyonu ile evlenme teklifi yapmak istiyorsunuz.  Fakat kafanızda tam olarak nasıl bir evlenme teklifi yapacağınız oturmadı. İşte tamda burada biz devreye giriyoruz. Sitemize Hoşgeldiniz. Nasıl bir evlilik teklifi arzu edersiniz? Size bu konuda yardımcı olmak isteriz. Sinema, tiyatro gibi yerlerde bir senaryo oluşturabiliriz. Sinema ve tiyatro aklınıza yatmadı ise size bir çok organizasyon önerebiliriz.

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Sapphire’de, Doğada ( İzoletta Life Park ) , Kumsalda, Helikopterde, Yunuslarla ve yatta Evlilik teklifi seçeneklerimiz bulunmaktadır. Kapalı bir mekan mı arzu edersiniz ? Eğer kapalı bir mekan istiyorsanız orayı kurumuş güller,tealight mumlar ve balonlar ile süslüyoruz. Tabi ki sadece süsleme ile kalmıyor. Sizin için garson bulunduruluyor ve isteklerinizi size servis yapıyor. Yemeğinizi yerken en sevdiğiniz romantik şarkılar çalıyor. Bu güzel ana özel profesyonel olarak fotoğraf ve video çekiliyor. Günün sonunda bundan sonraki hayatınızın anlamına hayatının sürprizi yapmış oluyorsunuz.

Mesela kız arkadaşınız uçakları ve gökyüzünü çok seviyor. O zaman size helikopterde evlenme teklifi paketini öneririm.Helikopterde 15 dakika ve 30 dakika olmak üzere iki adet tur çeşiti bulunmaktadır. Helikopterde İstanbul turu yaparken bu özel anlarınızı Profesyonel fotoğraf makinesi ile kamera çekimi yapıyoruz. Bu şekilde bu anlarınızı ölümsüzleştirmiş oluyorsunuz.Tabi ki helikopterden indiğinizde bir pankart açılıyor ve pankartta Seni Seviyorum yazıyor 🙂 Kız arkadaşınıza gökyüzünde böyle çok güzel bir evlilik teklifi organizasyonu yapabilirsiniz.

Farklı ve açıkcası kız arkadaşınızın sürprizden anlamayacağı bir organizasyon arıyorsunuz. Size yunuslarla evlenme teklifi organizasyonu öneririz. Kız arkadaşınıza gel aşkım Eyüp Yunus Gösteri Eğitim Merkezinde yunus gösterisi izleyelim diyorsunuz. Elbette aşkınızın başına geleceklerden haberi yok. İlk başta fok balıkları ve morslar gösteri yapıyor. Ardından yunuslar sahneyi alıyor. Eğitmenin verdiği emirleri harfi harfine uyguluyorlar. Bu güzel anları biz çekiyoruz ama sizde telefondan çekin. 🙂 Gösteri arasında eğitmen eline alıyor mikrofonu ve içinizden şanslı bir çift seçeceğim diyor. O çiftin tabi ki siz olduğunuzu söylememe gerek yok sanırım. Etrafa bakıyormuş gibi yapıyor ve şanslı çift olarak sizi seçiyor. Halka atılıyor ve atılan halkaları yunuslar geri getiriyor. O halkanın içinde sizin yazmış olduğunuz sözler ve Benimle Evlenir Misin? sözü yer alıyor. Sözler hakkında aklınızda bir şey yok ise evlenme teklifi sözleri yazımıza bakarak fikir alabilirsiniz.

Sürpriz Rüyası Organizasyon olarak her şartta evlilik teklifi organizasyonu  yapmak istiyoruz. Sizinle ilk iletişim kurduğunuz andan organizasyon bitimine kadar sürekli irtibatta kalıyoruz. Organizasyonu adım adım takip ediyor ve hayatınızın en mutlu günlerinden birisi olan bu mutlu günde mutluluğunuza ortak oluyoruz.

Şunu unutmayın , size bir telefon kadar yakınız. En güzel evlilik teklifi organizasyonu  görüşmek dileğiyle. 

 

İLETİŞİM: 0554 319 70 61 

Instagram : surprizruyasiorganizasyon  

Mail: surprizruyasi@gmail.com