Sürpriz Organizasyon2018-11-29T20:27:37+00:00

Sürpriz Organizasyon

Sürpriz organizasyon firması olarak kişiye özel sürprizler, evliliik yıldönümü sürprizleri, evlilik teklifleri, kişiye özel sürpriz organizasyonlar, doğum günü ve birbirinden farklı sürprizler ile sizlerleyiz. Arkadaşınıza, sevgilinize, büyüklerinize ve çok sevdiğiniz bir insana yapacağınız sürprizler ile onları sevindirebilirsiniz. Teknede yapacağınız organizasyon detaylarımızı sizlerle paylaşalım.

sürpriz organizasyon sürpriz organizasyon Sürpriz Organizasyon s rpriz organizasyon 800x533

Evlilik Yıldönümü Sürpriz Organizasyonu

Evllik yıldönümü gelen çiftlerimiz eşlerine nasıl bir sürpriz yapacaklarını düşünmekteler. Bizde bu konuda sizlerle yardımcı oluyoruz. Evlilik yıldönümü tarihiniz geldi ise sizleri teknemize davet ediyoruz. Ona teknede güzel ve romantik bir akşam yemeği ile sürpriz yaparak mutluluğunuzu taçlandırın. 1 saaatlik tekne turu, masa süslemesi ve romantik akşam yemeği evlilik yıldönümü kutlaması için tercih edilmektedir.

Doğum Günü Kutlaması

Eşinizin, dostunuzun, kız arkadaşınızın ve aile bireylerinizin bu önemli gününü teknede kutlayabilirsiniz. Teknede doğum günü kutlaması yaparak onlara unutamayacağı güzel bir an yaşatın.

Kişiye Özel Sürprizler

Arkadaşınıza, sevgilinize özel bir sürpriz mi yapmak istiyorsunuz? Teknede boğaz köprüsüne lazer gösterisi vererek kişiye özel sürpriz yapabilirsiniz. Böylece ona ne kadar değer verdiğinizi gösterin. Onu mu kırdınız ? Çözümü inanın çok basit. Boğaz köprüsüne bir özür mesajı yazarak özrünüzü bütün İstanbul’un önünde ilan edin. Dilerseniz boğazda lazer gösterisi videoya çekip sizin mail adresinize yolluyoruz. Birbirinden farklı sürprizlerimizden yararlanmak için 0554 319 70 61 arayabilirsiniz.

İnstagram: surprizruyasiorganizasyon