Lazerli Evlilik Teklifi Fiyatları

Lazerli evlilik teklifi fiyatları , boğaz köprüsü altında lazerle yazı yazılarak yapılan yat organizasyonudur. Böylece yatta evlilik teklifi , yatta doğum günü, yatta evlilik yıldönümü , yatta sevgililer günü veya sizin için büyük anlamı olan ilişkinizin başlangıç tarihi gibi günleri kutlayabilirsiniz. Lüks yatta sevgilinize, arkadaşınıza, akrabanıza sürpriz yapabilirsiniz.

Özellikle son dönemlerde en çok tercih edilen lazerli evlilik teklifi organizasyonudur. Seçtiğiniz cümleler lüks yattan köprüye yansıtılır. Aynı anda iki adet volkan patlar. Ve o anda diz çöküp yüzüğü takarsınız. Bu özel anlarınız kameraya alınır ve We Transfer aracılığı ile internet üzerinden size yollanır.

Lazer gösterisi süresi nedir ? 

Yatta yaptığımız lazerle evlilik teklifi süresi 5-10 dakika arasındadır.

Hangi boğaz köprüsüne lazerle yazı yazılıyor ?

Boğaz köprülerinin müsaitlik durumuna göre değişmektedir. Her iki köprüde kullanılabiliyor.

Lazerli evlilik teklifi nasıl yapılıyor ?

Lazerle evlilik teklifi yatta yapılmaktadır. Lazer gösterisi yat üzerinden verilmektedir.

Lazerli evlilik teklifi minimum kiralama süresi nedir ? 

Lazer gösterisi minimum kiralama 1 saatten başlamaktadır. 1 saatlik paketlerimiz olduğu gibi 2,3,4 saatlik paketlerimizde mevcuttur.

Yatta ses sistemi var mı ?

Evet. Yatımızda yemeğinizi yerken en romantik şarkıları dinliyorsunuz. Seçmek istediğiniz şarkılar varsa bize önceden iletiyorsunuz.

Yatta süsleme mevcut mu ?

Evet. Yatımızda size özel süsleme yapılıyor. Romantik bir ortamda yat turu yapıyorsunuz.

Rezervasyon için ne yapmalıyız?

Rezervasyon için organizasyon öncesinde 200-300 TL gibi kapora almaktayız. Kapora bize ulaştığında direk rezervasyonunu yapıyoruz.

Lazerli Evlilik Teklifi Fiyatları

Bu paketimizin içinde süslenmiş bir masa, yanan tealight mumlar, kuruyemiş ve çerez, alkolsüz içecek, yata giriş anınızdan itibaren fotoğraf çekimi, evlilik teklifi anında profesyonel şekilde video çekimi, lazer ve volkan mevcuttur. Yemek, kemancı gibi istekleriniz ekstra ücrete tabidir.Yatta lazerli evlilik teklifi fiyatları 1100 TL’den başlamaktadır. Telefon : 05543197061