İstanbul Boğazında Yat Kiralama Hizmeti

yat kiralama yat kiralama Yat Kiralama c60da9ac 64eb 46c0 8944 d5937ea14b83

yat kiralama

İstanbul boğazında Doğum Günü, Evlilik Teklifi, Evlilik Yıldönümü, Sürpriz Organizasyonlar için saatlik yat kiralama hizmeti veriyoruz. Kişisel ve kurumsal her türlü tekne ve kiralık yat hizmeti için ☎ 0554 319 70 61

İstanbul dünyanın en güzel şehirlerinden birisidir. Bu güzelliğini üç tarafının denizlerle çevrilmesine borçludur. İstanbul denilince akla ilk gelen şeylerden birisidir deniz. İşte bu sebepten ötürü deniz turizmi büyük önem kazanmaktadır. Yat kiralama ile İstanbul’u o eşsiz manzarası ile keşfetmeye ne dersiniz ?

İstanbul’un muhteşem manzarası ve yatımızın içinde çay servisi ile memnuniyet duyacağınız bir gün geçirin. İstanbul’un tarihini,doğasını ve boğaz havasını alın. Siz gezerken istediğiniz şarkılar çalsın. Bol eğlenceli, fotoğraf ve video çekeceğiniz bir gün ile İstanbul’un ayrıcalığını yaşayın.

Şimdiye kadar müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet ile Sürpriz Rüyası Organizasyon olarak sizi boğaz turu yapmaya davet ediyoruz. Yat kiralama organizasyonunuz için en ince detayı düşünüp, ona göre plan yapıyoruz. Arkadaşınız,sevgiliniz,aileniz veya akrabanız …  Yatımızı organizasyon ve davetleriniz için keyifle kullanabilirsiniz. Yatımız her türlü organizasyon için müsaittir.

Doğum Günü için Yat Kiralama

Doğum gününe özel yat süsleniyor. Yatımızın boş saatlik kirası 450 TL olup istenilen ekstra isteklere göre fiyat değişmektedir. Size özel bir şekilde masa süslemesi istemeniz durumunda +200 TL ücret alınmaktadır. İki kişilik yemek menüsü ve teknede servisi durumunda +150 TL ücret alınmaktadır. Doğum günü için tekne kiralama hizmetimiz 12 ay boyunca devam etmektedir. Kış aylarında yat brandalar ile örtülmektedir. Bu şekilde romantik bir ortamda İstanbul gezi turu yapmış oluyorsunuz. Akşam vaktinde boğazda lazer gösterisi istemeniz durumunda +300 TL ücret alınmaktadır.

YAT KİRALAMA BİLGİLERİ

  • Yemekli 12, yemeksiz 18 kişilik kapasitede olup yemekli ve yemeksiz olarak belirtilen kişi adetlerinde her türlü organizasyon yapılabilir.
  •  Tekne Boyu : 18,6 metre
  •  Tekne Eni : 5 metre
  • Motor : 2 x 350 CATERPILLER
  • Enerji : 220 V-24 V-12 V
  • Kamara: 1 master kabin, 1 adet 2 ayrı yataklı kabin
  • Fly bridge özelliği ile üst katta oturma ve ön minderlerde güneşlenme imkanı
  • Webasto ısıtma, Su altı aydınlatma sistemi, Şeffaf tenteler ile kapatılan arka havuz, Müzik sistemi (CD / MP3 ÇALAR / USB – AUX / BLUETOOTH DİSKO IŞIKLANDIRMA SİSTEMİ)

Yat Kiralama Fiyatları

Yat kiralama fiyatları saatlik 450 TL’den başlamakta olup arkadaşınızla beraber güzel bir anı geçirmek , sevgilinizle baş başa romantik bir İstanbul turu için idealdir. Ayrıca aile, eş dost getirerek boğazın tadını çıkarabilirsiniz. Yatlarımızda müzik sistemi bulunmaktadır ve tur boyunca romantik müzikler dinlersiniz. Yatlarımız Bebek / Arnavutköy’de bulunmaktadır ve istediğiniz zaman görmeye gelebilirsiniz.

Yat kiralama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için 0554 319 70 61 arayın.