Kız Kulesi Evlilik Teklifikız kulesi evlilik teklifi kız kulesi evlilik teklifi Kız Kulesi Evlilik Teklifi k z kulesi evlilik teklifi 817x545

Kız kulesi evlilik teklifi paketimiz romantik evlilik teklifi paketleri arasında yer almaktadır. Kız Kulesi gerek manzarası, gerekse tarihsel kültürü gereği en çok ilgi çeken mekanlar arasında yer almaktadır. Bu tarihi güzelliğinden dolayı yoğun ilgi görmektedir. Kız Kulesi aşkınız ile beraber baş başa romantik anlar yaşayacağınız mükemmel bir mekan. Kız Kulesi’nde bir yemekle başlayan sürprizler Evlilik Teklifi ile sonlanmasına ne dersiniz?

Sizin belirlediğiniz bir gecede yemek için kız kulesine rezervasyon yapılıyor. Kız Kulesi’nde romantik bir yemek yerken sevgiliniz kendisine evlenme teklifi yapabileceğinizi hissedebilir. Ama siz güzel bir sürpriz yaparak orada teklif yapmıyorsunuz. Aşkınız muhtemelen Kız Kulesi’ne geldiğinizde sizin evlilik teklifi yapabileceğiniz tahmin etti. Bizde hanımefendinin bunu tahmin edeceğini tahmin ediyoruz. Yemeğinizi yedikten sonra Kız Kulesi’nden sizi yat ile Kız Kulesi’nin önünden alıyoruz. Romantik bir masada harika bir İstanbul gecesinde yatla gezi yapıyoruz. Masayı görünce hanımefendi duygusal anlar yaşayabilir. Beraber en sevdiğiniz müzikleri çalıyoruz. Siz müzikleri dinlerken ne içerseniz yatta onun servisi yapılıyor.

Yatla boğaz köprüsüne doğru gidiyoruz. Boğaz köprüsü altına geldiğimizde İstanbul’un eşsiz manzarası eşliğinde fotoğraf çekmek için yatın ön kısmına geçiyoruz. Sizi ve hanımefendinin fotoğraflarını çekiyoruz. Sonra aşkınıza köprüye bakabilir misin diyorsunuz. Tam o esnada köprüye lazer yazısı yansıtarak boğazda muhteşem bir evlilik teklifi gerçekleşmiş oluyor. Teklif anınız profesyonel videoya alınıp montaj yapılarak size teslim ediliyor. Arka fona konulan duygusal bir fon müziği ile güzelce montajlanıp mutluluğunuz ölümsüzleşmiş oluyor. Kız kulesi ve devamında boğazda lazerle evlenme teklifi detayları için 0554 319 70 61 arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kız Kulesi Evlilik Teklifi Paket İçeriği

  • Kız Kulesi’nde yemek yenilmesi
  • Vip yat ile 1 saatlik yat turu
  • Boğaz köprüsü altında belirlediğiniz yazının köprüye yansıtılması
  • İki adet volkan patlatılması
  • Yatta istediğiniz şarkıların çalması
  • Profesyonel fotoğraf çekimi
  • Lazer gösterisi anında profesyonel video çekimi ve montajı
2018-09-27T07:56:09+00:00