Evlilik Teklifi Organizasyon Şirketleri

evlilik teklifi organizasyon şirketleri evlilik teklifi organizasyon şirketleri Evlilik Teklifi Organizasyon Şirketleri evlilik teklifi organizasyon irketleri 818x545

evlilik teklifi organizasyon şirketleri

Sürpriz evlilik teklifi yaparak sevgilinize harika bir sürpriz yapın. Elbette evlilik teklifi organizasyon şirketleri araştırmasına girdiniz. Bu hizmetler arasında en çok araştırılan konular Evlilik teklifi paketleri, sunulan hizmetin kalitesi, fiyat politikası gibi etkenlerdir. Bizde bu alanda sizlere hiç bir iş çıkartmayarak organizasyonu baştan sona hazırlıyoruz. Örneğin sizin yatta evlenme teklifi yapmak gibi bir düşünceniz var ama tam olarak nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. Daha doğrusu yat kiralama fiyatları hakkında genel bir bilgiye sahip değilsiniz. Biz sadece yatı kiralamakla kalmıyoruz, sizin bu özel gününüzün en güzel şekilde geçmesi için gerekli olan bütün hazırlıkları yapıyoruz. Böylece yat önce kiralanıyor. Sonra yata gidilip sizin için güzel bir masa süslemesi hazırlanıyor. Mumlar ve şamdanlar yakılıyor. Böylece çok romantik bir ambiyans oluşmuş oluyor. Sadece bu mu ? Tabi ki değil … Evlilik teklifi organizasyon şirketi olarak organizasyonu baştan sona hazırlıyoruz. Size yapacak bir şey bırakmıyoruz desek yeridir. Siz sadece belirlenen saatte yatta oluyorsunuz. Lüks vip yatta güzel bir yemek yiyorsunuz. Ayrıca yemek yerken sevgilinizle baş başa romantik müzikler dinliyorsunuz. Teknede ki anlarınız profesyonel fotoğraf ve video çekimleri ile ölümsüzleştiriliyor. Böylece gününüz bir ömür boyu unutamayacağınız harika sürprizlerle devam ediyor. Bitti mi ? Tabi ki hayır. Daha sonra sizleri fotoğraf çekimi için teknenin ön kısmına alıyoruz. Burada ki olay fotoğraftan ziyade yapılacak olan evlilik teklifi sürprizi için bir oyalama faaliyeti 🙂 Yatın ön tarafında otururken birden boğaz köprüsü altında lazer gösterisi başlıyor. Bu lazer gösterisi bitiminde sürpriz evlilik teklifinizi gerçekleştiriyorsunuz. Buradan okuyunca size zor bir süreç gibi gelebilir ama inanın şimdiye kadar yapmış olduğumuz organizasyon tecrübelerimiz bunun böyle olmadığını söylüyor. Bir çok tereddüt halinde olan müşterimiz yata giriş anlarında o kadar rahat oluyorlar ki bu şekilde sorunsuz bir sürpriz organizasyon gerçekleştirmiş oluyoruz. Evlilik teklifi organizasyon firması olarak en yüksek kalitede hizmet veriyoruz.

İşte evlilik teklifi organizasyon şirketleri size bu avantajları sağlamakla kalmıyor ayrıca evlilik teklifi anınızda 1080p HD video çekimi ve sonrasında video montajı yaplıyor. Sürpriz Rüyası ekibi olarak en güzel gününüzü özenle organize edelim. Evlilik teklifi organizasyonu düşünüyorsanız direk 0554 319 70 61 arayarak uzun ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Size şimdiye kadar yapılan organizasyonlardan görsel ve videolar yollanacaktır.

2018-08-27T11:44:39+00:00