Evlenme Teklifi Organizasyonu2018-11-30T21:30:16+00:00

Evlenme Teklifi Organizasyonu

Evlilik teklifi organizasyonu yapan Sürpriz Rüyası sizlere birbirinden farklı evlenme teklifi paketleri ile hizmet vermektedir. En çok rağbet gören paketimiz teknede evlenme teklifi organizasyonu olup boğaz köprüsüne lazerle kayan yazı vererek teklif yapılmaktadır. Sürpriz Rüyası olarak size en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktayız. Size evlenme teklifi organizasyonlarımızı tanıtalım.

teknede evlenme teklifi organizasyonu evlenme teklifi organizasyonu Evlenme Teklifi Organizasyonu teknede evlenme teklifi 600x400

Teknede Evlenme Teklifi Organizasyonu

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi teknede evlenme teklifi organizasyonu en çok talep gören organizasyon olup hafta sonları inanılmaz yoğunluk olmaktadır. Bu organizasyonumuz lazerle ve lazersiz olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Lazersiz organizasyonumuzda yat sizin için kiralanır. İçinde çok güzel süslemeler yapılır. Romantik bir masa eşliğinde İstanbul’da tekne turu yaparsınız. Teknede müzik servisimiz olmaktadır ve size özel müzik çalmaktadır. İster meyve kokteyli, isterseniz de yemekli paketimiz mevcuttur. Tekne içerisinde profesyonel fotoğraf çekiminiz yapılmaktadır. Herhangi bir ücret alınmaksızın HD video çekimi yapmaktayız. İsteğinize bağlı olarak tekne müsaitse sürenizi uzatma şansınız bulunmaktadır. Ortaköy Cami veya boğaz köprüsü manzarasını arka plana alarak sürpriz bir kutu getiriyoruz. Bu kutunun içinde üç adet kutu daha bulunuyor. Bu kutuların içinde sizin aşkınıza söylemek istediğiniz sözler yer alıyor. En son kutunun açılması ile birlikte yüzüğünüzü çıkarıp evlilik teklifinizi gerçekleştiriyorsunuz. Bu esnada iki adet volkan patlatılıyor ve bir ömür boyu mutluluğunuzun ilk adımı atılmış oluyor.

Teknede Lazerle Evlenme Teklifi Organizasyonu

Teknede lazerle evlenme teklifi organizasyonu bizim en çok yaptığımız organizasyondur. Teknemiz sizin için kiralanıyor, süsleniyor ve boğaz köprüsü altına geldiğimizde fotoğraf çekme bahanesi ile yatın ön tarafına alıyoruz. Beraber köprüyü izlerken sizin istediğiniz bir metin kayan yazı olarak köprüde akıyor. ” Artık zamanı geldi. Seninle bir ömrü paylaşmak istiyorum. Çocuklarımın annesi benim prensesim olur musun ? ” gibi sözlerle muhteşem bir evlenme teklifi gerçekleştirebilirsiniz. Teknede lazerle organizasyonumuz 1000 TL’den başlamakta olup teklif esnasında profesyonel video çekimi yapılmaktadır.

İnstagram: surprizruyasiorganizasyon

Tel: 0554 319 70 61