Yurtdışında Yapılmış En Romantik 9 Evlenme Teklifi

Farklı ve çeşitli bir çok romantik evlenme teklifi bulunmaktadır. Şimdi size yurtdışında yapılmış en romantik 9 evlenme teklifi yazısını paylaşıyoruz.

Romantik Evlenme Teklifi

Anısı silinmeyecek harika bir romantik evlenme teklifi 

Vinnie Capaldo-Smith isimli genç, dövme sanatçısı olan sevgilisinden bacağına bir dövme yapmasını istedi. Kız arkadaşı Brooke, dövme için erkek arkadaşının bacağını açtığında ise ‘Benimle evlenir misin?’ yazılı bir dövme ve iki farklı cevap kutucuğunu gördü. Bu sıradışı teklifi reddetmeyecek olan Brooke ‘Evet’ yazan kutucuğa işaret koydu ve böylelikle teklifi kabul etti!

Şirin bir yardımcıyla romantik evlenme teklifi ‘Evet’ dedirtti!

Şikago’da yaşayan bu gencin teklifinde çok tatlı bir yardımcısı vardı: Bir balina! Genç adam tam teklifi yapacakken balina ağzında yüzükle geldi ve teklif böylelikle tamamlanmış oldu.

Bizimkisi bir romantik evlenme teklifi aşk hikayesi… 

Paul Phillips isimli Amerikalı genç, kız arkadaşıyla olan aşk hikayelerinden bir kitap hazırladı ve bu kitabı, devamlı gittikleri kitapçının raflarından birine yerleştirdi. Daha sonra buraya kız arkadaşıyla beraber gelen Paul, kız arkadaşının kitabı bulmasını sağladı ve kitabın sonundaki teklife evet cevabını aldı.

Teklifini aya  yazan aşık ve romantik evlenme teklifi

Teleskopla gökyüzünü izlemeyi seven kız arkadaşının teleskopuna “Benimle evlenir misin?” yazan bir lens yaptırıp takan genç adam, kız arkadaşının yazıyı fark ettiği an sevinç çığlıkları atarak teklifi kabul ettiğini söylüyor.

Masa oyunuyla romantik evlenme teklifi

Fotoğrafta gördüğünüz kadın, erkek arkadaşıyla birlikte masa oyunu oynarken üstünde “Evlen benimle” yazan bir kart çekmiş ve oyunun kuralları gereği kartta yazan cümleyi resmetmesi gerekiyormuş. Kadın çizimle uğraşırken erkek arkadaşı masaya yüzüğü çoktan çıkarmıştı bile… Ne kadar şaşkın duruyor değil mi?

Bir kahve ve bir romantik evlenme teklifi lütfen!

Austin Mann ve Esther Havens çifti işlerinden dolayı sürekli seyahat etmek zorundalardı ve birbirlerine havaalanlarındaki kahve dükkanlarında not bırakıyorlardı. Günlerden bir gün Eshter, kendisine bırakılan notta “Benimle evlenir misin?” yazdığını gördü ve tam da o anda erkek arkadaşı elinde yüzükle belirdi. E tabii ki evet dedi!

Romantik Evlenme teklifi etmek için GPS ile kilometreler kat etti!

Genç adam, kız arkadaşına evlenme teklifi etmek için arabasının kontağını çalıştırdı ve GPS iz sürücüsünü açtı. İz sürücüde “Benimle evlenir misin?” yazacak şekilde arabasını sürdü. Bu zorlu ve uzun yolcuğun sonunda GPS iz sürücüsünün ekran görüntüsünü kız arkadaşına gösterdi ve kocaman bir ‘Evet’i haketti!

Dans ederken gelen romantik evlenme teklifi

Phil Wright ve sevgilisi Ashley dans etmeyi çok seven bir çift. Birlikte dans ettikleri bir gün Ashley’in hiç beklemediği bir anda cebinden yüzük çıkartan Phil, kız arkadaşına hiç unutamayacağı bir evlenme teklifi etmiş oldu.

Evet dedirtmek için ‘tatlı’ bir yol ve devamında romantik evlenme teklifi

Luke Munsterteiger ile kız arkadaşı beraber markete gittiler ve Luke kız arkadaşına bir dondurma almasını söyledi. Dondurma kutusunu eline alan kadın kutunun üstünde “Else benimle evlenir misin?” yazıyordu. Yazıyı fark eden Else göz yaşlarına boğuldu. Ne dersiniz, sizce de çok tatlı bir teklif değil mi? En güzel romantik evlenme teklifi yazısını sizinle paylaştık.

05543197061

Kaynak : http://hthayat.haberturk.com/iliski/haber/1053873-21-yuzyilin-en-romantik-9-evlenme-teklifi/

Anasayfa’ya dönmek için tıklayın : Evlilik Teklifi

2018-08-15T22:54:16+00:00