Yatta Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır ? 

Yatta Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır? Hayatınızın aşkına bir sürpriz yapın ve yatta evlenme teklifi yapın. Evde,cafede,restaurant  v.b yerlerde evlenme teklifi yapabileceğiniz gibi Asya ve Avrupa Kıtasının tam ortasında da muhteşem bir evlenme teklifi gerçekleştirebilirsiniz.

Hafızalardan Silinmeyecek Yatta Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır?

Yatta Kız Kulesi Önünde Evlenme Teklifi

Tealight mumlar ile süslenmiş masada, aşk deyince yerlerin başında olan Kız Kulesi önünde evlenme teklifi yapabilirsiniz. Kız Kulesi önünde afiş açarak yatta evlenme teklifi gerçekleştirebilirsiniz.

Yatta Sürpriz Kutu İle Evlenme Teklifi

Yatın içinde süslenmiş bir masa eşliğinde akşam yemeğinizi yedikten sonra masanıza bir sürpriz kutu gelir. Sürpriz Kutu içinde 3 tane kutu vardır. Her kutuda farklı yazılar bulunmaktadır. Bu yazıları siz belirliyorsunuz. Bizde o yazıları yazıp kutunun içine koyuyoruz. Hanımefendi birinci kutuyu açınca içinden bir kutu daha çıkıyor. O kutuyu açınca da bir kutu çıkıyor. En son kutuda ise tahmin ettiğiniz üzere 🙂 Benimle Evlenir Misin ? yazıyor.

Yatta Kemanla Evlenme Teklifi 

Yat içinde süslenmiş romantik bir masada akşam yemeğinizi keman eşliğinde yiyorsunuz. Size özel olarak çalıyor ve çok romantik bir ortam oluyor. Fotoğraf çekme bahanesi ile aşkınızı ve sizi yatın ön tarafına alırız. Orada da keman eşliğinde yatta kemanla evlenme teklifi gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Yatta Fasıl İle Evlenme Teklifi

Lüks yatta romantik bir akşam yemeği yerken yemeğinize fasıl ekibi eşlik ediyor. Bu şekilde aşkınıza mükemmel bir sürpriz yapıyorsunuz. Emin olun bayanların çok tercih ettiği şeylerden birisi fasıldır. Böyle onun gönlünde taht kurabilirsiniz. Fasıl ve boğaz köprüsü eşliğinde yatta fasıl ile evlenme teklifi gerçekleştirebilirsiniz.

Yatta Lazerle Evlenme Teklifi

Lüks bir yatta akşam yemeğinizi yedikten sonra fotoğraf çekme bahanesi ile sizi ve aşkınızı yatın ön tarafına alıyoruz. Burada biz fotoğraf çekerken boğaz köprüsünde yazı belirmeye başlıyor. Sizin istediğiniz yazı akıyor ve yazı bitiminde Benimle Evlenir Misin? yazısı yer alıyor. Bu esnada volkanlar patlamış oluyor ve siz diz çökerek yatta lazerle evlenme teklifi gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Yatta Afiş Açarak Evlenme Teklifi

Hanımefendi gelmeden önce yata geliyorsunuz. Yattaki hazırlıkları yapıyoruz. Aşkınız yatın bulunduğu yere gelirken siz yatta afiş açarak evlenme teklifi yapıyorsunuz. Yatta Afiş Açarak Evlenme Teklifi gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Yatta Evlenme Teklifi İstanbul Organizasyon Fiyatları 

Yatta evlenme teklifi istanbul organizasyon fiyatları hakkında bilgi almak ve böyle bir sürpriz organizasyon yapmayı istiyorsanız mutlaka bizi arayın.

Yatta evlenme teklifi nasıl yapılır? Aşkınıza yatta mükemmel bir evlenme teklifi yapmayı düşünüyor iseniz bizi arayabilirsiniz. 05543197061