Yatta Evlilik Yıldönümü

Yatta evlilik yıldönümü sürpizleri sizi bekliyor. Bu sayfamızda yatta evlilik yıldönümü organizasyonu hakkında sizleri bilgilendiriyor olacağız. En güzel evlilik yıldönümü sürprizlerini sizlere sunuyoruz.

Yatta Lazerli Evlilik Yıldönümü

Bu önemli ve özel an geldi çattı. Aşkınıza onu hala unutmadığınızı ve ona çok değer verdiğinizi göstermenin  tam zamanı. Eşinize öyle sürpriz yapmalısınız ki eşiniz iyi ki seni seçtim desin tekrardan. İşte bizde buradan yola çıkarak yatta lazerli evlilik yıldönümü organizasonunu sizlere sunuyoruz. Eşinize evlilik yıldönümü gününde güzel bir yemek yiyeceğinizi söyleyerek Bebek/Arnavutköy’de bulunan yatımıza gelin. Yatımız size özel olarak süslenmiş bir şekilde sizleri bekliyor olacak. Yatımıza giriş anınızdan itibaren fotoğraflarınızı profesyonel olarak çekiyoruz.  Aradan yarım saat sonra köprüye geliyoruz. Ve burada sizi ve hanımefendiyi fotoğraf çekme bahanesi ile yatımızın ön tarafına alıyoruz. Yatımızın ön kısmında bir iki poz çektikten sonra köprüde sizin bize iletmiş olduğunuz sözler akıyor olacak.Aşkınızın o an ki heyecanını tahmin edin. 🙂 En son lazer yazımızda Evlilik Yıldönümümüz Kutlu Olsun yazacak ve volkanlar patlayacak. Böylece yatta lazerli evlilik yıldönümü kutlaması yapmış olacaksınız. Hayatınıza heyecan katın.

Yatta Evlilik Yıldönümü Organizasyon Fiyatları

Yatta evlilik yıldönümü organizasyon fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

Yatta Evlilik Yıldönümü Sözleri

Yeryüzündeki en büyük mutluluk huzurlu bir evliliktir. Seninle huzurluyum aşkım. . . Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun. . .

Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. . . Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın.

Biz birbirine ait iki yüreğiz. İki kişilik bir dünya yarattık kendimize. . . İki kişilik dünyamız çocuklarımız ve torunlarımızla şenlensin canım. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun. . .

Bugün, yarın ve sonsuza dek, kendim kadar seni de seviyorum. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.Allah’a mahsustur her canlı bir eş arar. Taşın kalbi yok ama onu da yosunlar sarar. Seni çok seviyorum evliliğimizde nice yıllara. . .

Ey canımın sahibi yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. İyi ki senle evlenmişim. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun gönlümün sultanı. . .

“Çok” sevilmeye değil, “hep” sevilmeye ihtiyacım var. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun canım karım. . .

Sevdan üflendi bir kere vakit aşk-ı kıyamet. Sen kopuyorsun yüreğimde; gönlüm gönlüne emanet. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım. . .

“Ellerin. Her geçen yılda yenilenir gibi. Tutmaya doyamadığım sıcaklıklarda farklı. Hissederim. Ve bir daha. Bütün yıllar bir anda geçer gibi tenimden. Sonra silkinirim. Uyandığımda yanımda sen. İyi ki evlenmişiz iyi ki birlikteyiz bir tanem.”

“Güzel günlerin başlangıcı. Düğün gecesi fotoğraflarını önüme serip ayin yapar gibi saatlerce bakıyorum. Sonra dua eder gibi mırıldanıyorum: Seni seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim.”

“Yola çıkmadan önce bütün hazırlığını yaparsın. Her şey tamam. Yalnız yol çok şey öğretir insana. Bunlara önceden hazırlıklı olamazsın. Bir şeyler eksik. Tamam ya da eksik bütün parçalarımızla. Yürüyoruz kendi yolumuzda biz. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.”

”Eşim olduğundan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum, dünyayı ayaklarımı altına serseler bu kadar kıvanç duygusu içerisinde olamazdım.”

Yatta Lazerli Evlilik Yıldönümü Kutlaması

Sizde en güzel yatta evlilik yıldönümü kutlaması hakkında bilgi edinmek istiyorsanız 

 İLETİŞİM : 0(554) 319 70 61

2018-09-26T08:57:17+00:00Tags: |