You are here:--Evlilik Teklifi

Evlilik Teklifi

Evlilik Teklifi

Evlilik teklifi hayatınızın en zor verilen kararlarından birisidir. İşte bu yüzden evlilik teklifi yapmaya karar vermiş birisi o anın heyecanı ile yaşar. İşte tamda burada biz devreye giriyoruz. Sürpriz Rüyası Organizasyon olarak en mutlu anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Size özel sürpriz organizasyonlar düzenliyoruz. Her biri birbirinden farklı bir çok evlilik teklifi organizasyonu bulunmaktadır. Organizasyon işini profesyonel olarak yapmaktayız. Bu özel gününüzde ki tüm anlar profesyonel olarak kayıt altına alınıyor. Her bütçeye uygun evlilik teklifi paketleri bulunmaktadır.Şimdi siz değerli ziyaretçilerimize paketlerimizi tanıtalım.

Evlilik Teklifi Paketleri

Yunuslarla Evlilik Teklifi

yunuslarla evlilik teklifi evlilik teklifi Evlilik Teklifi yunuslarla evlilik teklifi3

Denizlerin en tatlı canlılarıdır yunus balıkları. İşte bizde bundan yola çıkarak yunus gösterisinde evlilik teklifi paketimizi oluşturduk. Yunus balıklarının gösterisini izlemeye gidiyorsunuz. Tabi ki ilk başta herşey normal başlıyor. Sevgilinizin olayı anlamaması için ufak bir tiyatro oynuyoruz. Bir arkadaşınızdan yunus gösterisi için hediye bilet geldiğini söylüyorsunuz ve tiyatromuz başlamış oluyor. Yunus balıkları gösteri yaparken yunus eğitmenimiz eline mikrofonu alıyor ve seyircilere dönerek ufak bir oyun oynanacağını söylüyor. Bu oyunu bizimle oynamak isteyenler el kaldırsın diyor. Tabi ki sizde hiç vakit kaybetmeden  elinizi kaldırıyorsunuz.Etrafa bakıyor ve siz en öndesiniz. Buyrun sizi şöyle alalım diyor. Sevgilinizle birlikte yunus eğitmeninin verdiği halkayı yunus balıklarına atıyorsunuz. Yunus balıkları verdiğiniz halkayı geri getiriyor. Hanımefendi halkayı açıyor ve birden ne görsün ! Sizin onun için yazmış olduğunuz yazı. Hanımefendiye mikrofon tutuluyor ve yazıyı okuması isteniyor. Hanımefendi sesli bir şekilde yazıyı okuyor. Ve seyircilerinden önünde  EVET diyor. Bu anları profesyonel olarak hem fotoğraflıyor, hemde kısa kısa video çekimi yapıyoruz.

Yatta Evlilik Teklifi

yatta evlilik teklifi evlilik teklifi Evlilik Teklifi s  rpriz evlilik teklifi

Yatta evlilik teklifi organizasyonu hakkında size bilgiler verelim. Aşkınıza yatta güzel bir yemek yiyelim diyerek onu yata getirmeye ikna ediyorsunuz. Yata giriş anınızda tabi ki masamız size özel bir şekilde süslenmiş oluyor. Çok romantik bir ortamda İstanbul’u seyrederek yemek yiyorsunuz. Aynı zamanda yatımızda sevdiğiniz müzikler çalıyor. Aradan yarım saat geçtikten sonra yatımız İstanbul boğazının tam altına gelmiş oluyor. Sizin yanınıza gelerek ” Dışarıda çok güzel bir manzara var,  bu güzel manzara eşliğinde çekim yapalım mı ?” diye soruyoruz. Sizi bu şekilde yatımızın ön kısmına almış oluyoruz. Siz köprüyü seyrederken sizin bize ulaştırmış olduğunuz evlilik teklifi sözleri köprü altında akmaya başlıyor. Köprüdeki yazı bittiğinde Benimle Evlenir Misin yazısı çıkıyor ve iki adet volkanımız patlıyor. Sizde diz çökerek evlilik teklifi yapıyorsunuz. Bu özel anlarınız hem fotoğraf çekimi yapılarak hem de video çekimi yapılarak ölümsüzleşmiş oluyor.İleride çocuklarınız olduğunda videoyu çocuklarınıza izletirsiniz inşallah 🙂

Sinemada Evlilik Teklifi

sinemada evlilik teklifi evlilik teklifi Evlilik Teklifi s  rpriz evlilik teklifi2

Size özel sinemada gösteriminde kız arkadaşınıza mükemmel bir sürpriz yapabilirsiniz. Sinema salonu size özel bir şekilde süsleniyor. Sizin ve aşkınızın baş harfleri salonun içine yazılıyor. Tealight mumlar ile birlikte romantik bir ortam hazırlanmış oluyor. Sizde sinema izlemek bahanesi ile kız arkadaşınızı kandırıp sinema gösterimi olacak cafenin salonuna getiriyorsunuz. Salon girişine geldiğinizde kız arkadaşınız Benimle Evlenir Misin ? yazısını görünce çok duygusal bir hale bürünüyor haliyle. Sizde böyle romantik bir ortamda evlilik teklifi yapıyorsunuz. Bu özel anlarınızdan sonra beraber film izliyorsunuz. Tabi ki filminizi izlerken yemeğiniz ve ardından tatlı servisiniz geliyor. Bu güzel anlarınız profesyonel olarak kayıt altına alınıyor. Hem fotoğraf, hemde video çekimi yapıyoruz. Video çekimine ek olarak kısa kısa çekilen videonuza montaj yapılıyor.

Helikopterde Evlilik Teklifi

helikopterde evlilik teklifi evlilik teklifi Evlilik Teklifi helikopterde evlilik teklifi1

Sevgilinize aşkım gel sana bir sürprizim var diyerek helikopter turunun yapılacağı Ayazağa Maslak Helikopter pistine geliyorsunuz. Sizinle beraber video çekimi için helikoptere biniyoruz. 15 dakika boyunca o mükemmel İstanbul manzarasını izliyorsunuz. Bu özel anlarınız video çekimi yapılıyor. Helikopter boğaz köprüsünün ortasına geldiğinizde yüzüğünüzü çıkarıp Benimle Evlenir Misin ? diyerek evlilik teklifi yapıyorsunuz. Bu güzel anlarınızın tamamına video montajı uygulanıyor. İleride çocuklarınıza göstereceğiniz harika bir sürpriz gerçekleşmiş oluyor. En güzel sürpriz organizasyon paketleri için Sürpriz Rüyası Organizasyon firmamıza ☎ 0554 319 70 61 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Şile Ağva’da Evlilik Teklifi

sinemada evlilik teklifi evlilik teklifi Evlilik Teklifi a  vaevlilikteklifi

Şile ağva’da mükemmel bir doğa harikasında sevgilinize evlilik teklifi yapmak ister misiniz? Şimdi size ağva’da ki otelde evlilik teklifi paketimizi tanıtalım. Ağva’da yer alan Tree Tops Park Hotel içindeki nehir bölümü size özel bir şekilde süsleniyor. Yemek yediğiniz yerde tealihgt mumlar, kurumuş gül yaprakları ve romantik bir masa oluyor.Bu romantik ortamda ortamda yemeğinizi yedikten sonra sizin istediğiniz teklif müziği çalıyor ve diz çökerek romantik evlilik teklifi yapıyorsunuz. Tabi ki bu özel anlarınız fotoğraf ve video olarak kayıt altına alınıyor. Özelikle masaya oturduğunuz anlar, beraber yemek anınız ve sonrasında evlilik teklifi anınız 1920x1080p HD video olarak çekiliyor. Bunun altını özellikle çiziyoruz. Bizim farkımız size yüksek kalite sunmak. Size en uygun fiyatlara en yüksek kaliteyi sunuyoruz.

Otelde Evlilik Teklifi

helikopterde evlilik teklifi evlilik teklifi Evlilik Teklifi oteldeevlilikteklifi4

Otelde sevgilinize sürpriz organizasyon yapmak ister misiniz? Hemde balonlarla, tealight mumlar ve aşırı romantik bir ortamda   evlilik teklifi yapıyorsunuz. Siz gelmeden önce otel odası süslemesini bitirmiş oluyoruz. Beraber ışığı yakıp otele girişinizde onu ne kadar çok sevdiğinizi söylemek harika bir evlilik teklifi yapıyorsunuz. Bu özel anlarınız 1920×1080 HD video olarak çekim yapılıyor ve sizin sevdiğiniz bir fon müziği ile video montaj yapılıyor. Bu mutlu anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Böylece uzun seneler sonra bile bu güzel anları beraber izleyebileceksiniz. İnşallah ileride çocuğunuza da izletirsiniz. 🙂

Evlilik Teklifi Organizasyon

En farklı ve çeşitli evlilik teklifi organizasyonları ile size seçenekler sunuyoruz. Yatta, sinemada , yunus gösterisinde , şile ağva’da , gökyüzünde helikopterle , otelde , kumsalda ve bir çok mekan kapatma organizasyonlarında size en güzel organizasyonu sunmak için çaba sarfediyoruz. En güzel ve ilginç evlilik teklifi fikirleri için ☎ 0554 319 70 61

Copyrighted Image