You are here:--Yunuslarla Gelen Evlilik Teklifi Paketleri

Yunuslarla Gelen Evlilik Teklifi Paketleri

Yunuslarla Evlilik Teklifi

Yunuslarla Evlilik Teklifi Paketleri, Farklı ve güzel yönü ile öne çıkmaktadır. Denizlerin en sevimli canlıları olan Yunuslar doğası gereği insanın duygularına karşılık veren sevimli canlılardır. Onların şovunu izledikten sonra , onların getirdiği sürpriz evlilik teklifi yazısı ile sevdiğiniz insanı şaşırtmak ister misiniz ?

Yunuslarla Evlilik Teklifi Paketi

Paket 1: 

Sevilen programları arasında sürpriz evlilik teklifi yer alan yunuslarla evlilik teklifi, sevdiğiniz insana sürpriz bir evlenme teklifi yapmaya hevesleniyorsanız tam da size göre olabilir. Program sevdiğiniz insanla birlikte yunusların gösterisine gitmenizle başlıyor. Bu tür gösteriler önce beyaz balinalar, foklar ve morsların gösterisiyle başlıyor, daha sonra da insanların dostu olan yunuslar sahneye çıkıyor. Siz sevdiğiniz insanla beraber gösterinin keyfini çıkarırken ve sevdiğiniz insan muhtemelen o gün için bu kadar mutluluğun yeterli olduğunu düşünürken; yöneticinin gösteriye seyircilerden biriyle devam etme teklifine talip oluyorsunuz. Gösteri ekibinin her şeyi önceden hazırlamış olduğu size özel yunus organizasyonları gereği, gösterinin yöneticisi küçük bir oyun için sizi davet ediyor. Sevgiliniz için özenle seçtiğiniz yüzük yunusların gösteride kullandığı halkalardan birine bağlanmış durumda. Siz bu halkayı yunusa veriyorsunuz, yunus da kız arkadaşınıza götürüyor ve o sırada izleyicilerin önünde bombanızı patlatıyorsunuz:   Benimle Evlenir Misin? Bu şekilde yunuslarla evlenme teklifi gerçekleştiriyorsunuz.

Seyirciler tarafından alkışlanma kısmı başlıyor. Sevdiğiniz insan candan bir şekilde EVET derken biz o anlarınızı ölümsüzleştiriyor oluyoruz. Sevdiğiniz insanın Evlilik Teklifinizi kabul etmesinin ardından tekrar yerinize oturup Yunus Balıklarının  gösterisini izlemeye devam ediyorsunuz.

Paket 2: 

Bir başka Yunuslarla Evlilik Teklifi paketimiz ise sevdiğiniz kişi birlikte yunuslarla beraber yüzdüğünüz sırada gerçekleşiyor. Yunus gösterilerinin yapıldığı salon sadece ikiniz için kapatılıyor ve bu sevimli canlılarla beraber mutlu bir şekilde yüzüyorsunuz. Bundan sonrası diğer yunuslarla evlenme teklifi paketimizde olduğu gibi gerçekleşiyor. Bu güzel anların bir yerinde görevlilerden biri sizi  oyun oynamaya davet ediyor, notunuzun veya yüzüğünüzün bağlı olduğu halka bir yunus balığı tarafından sevdiğiniz insana veriliyor. Bu yaşanılan güzel anınızın  fotoğrafları Profesyonel olarak kayda alınıyor. Eğer video çekimi de isterseniz belirli bir ücret karşılığında kameraman arkadaş çağırılıyor ve videonuz çekiliyor.

Bu dost canlısı Yunuslarla birlikte sevdiğiniz insana Muhteşem bir Evlilik Teklifi yapmaya var mısınız ? Size bir telefon kadar yakınız …

Yunuslarla Evlenme Teklifi Paket İçeriği

  • Özel yunus ve folk gösterisine VİP bilet
  • Yunus gösterisinin halka atma bölümünde sizin seçilmeniz
  • Yunus gösterisi teklif anındaki getirilen halkada sizin yazılarınızın yer alması
  • Teklif anında Profesyonel olarak fotoğraflarınızın çekilmesi
  • Hanımefendiye bir buket gül takdim edilmesi
  • Yunuslarla evlilik teklifi yapılması

Mutlaka İncele : Evlilik Teklifi

Yunuslarla evlilik teklifi gerçekleştirmek istiyorsanız    İLETİŞİM : 0554 319 70 61 

          

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
By | 2018-02-16T23:58:02+00:00 Şubat 15th, 2018|Categories: Evlilik Teklifleri|Tags: |0 Comments

About the Author:

Bir Cevap Yazın

Copyrighted Image

%d blogcu bunu beğendi: