You are here:--Yengeç Burcu Aşk Hayatı

Yengeç Burcu Aşk Hayatı

Yengeç Burcu Aşk Hayatı

Yengeç burcu aşk hayatı ; Yengeç burcu erkeği tüm burçlar arasında en romantik burçlardan birisidir. Yengeç burcu ile olmayı başaran, ona aşık olan bayan kendini tebrik etmelidir. Aşık olduğu müddetçe tüm romantizmi, mutluluğu, iltifatları ve gerekli özeni gösterir. Huzurlu bir yapıya sahiptir ve bu özelliği ile kadınları kendine çekmeyi başarır. Bir kadını etkilemek için fazla konuşmasına gerek kalmaz, hareketleri ile bunu zaten başarır.

Yengeç burcu aşk hayatı ; Yengeç burcu kadını aşk hayatında, burcunun erkeğine en çok benzeyen kadınlardan birisidir. Çoğu zaman huysuzdur ancak son derece şefkatli ve ateşli bir kadındır. Birlikte olduğu erkeğin gerçekten iyi tanıyor olması gerekir. Aşık olduğu erkeğin ne olursa olsun gitmesine izin vermez. Ancak buna karar vermeden önce bir dizi erkeği tanımak isteyecek ve gerçekten partnerinin kendisine layık olup olmadığını sorgulayacaktır. Yengeç burcu kadınının hayatına bir kez giren erkek büyük zorluklar ile karşılaşacaktır.

Yengeç burcu erkeği nazik, dürüst, ağır başlı ve mağrur yapısıyla dikkat çeker. Duygusal yapısı oldukça hassastır. Sevgi ve saygı onun için vazgeçilmez temel taşlarıdır. Çevresindeki insanlara değer verir ve onlara yardımcı olamaya çalışır. Onların zayıf taraflarından faydalanmaya çalışmak yerine onlara destek olmaya çalışır.

Yengeç burcu erkeğinin keskin ve pratik bir zekası vardır. Analiz yeteneği fazlasıyla gelişmiştir.Olayları kolaylıkla çözümleyebilir.Suyla ilgili her şeyi çok sever.Alkolle arası iyidir. Ayrıca oldukça duygusal yapısı nedeniyle sevdiği zaman tam sever ve kolay kolay vazgeçmez. İlişkilerinde partnerlerine fazlasıyla sadıktır.

Yengeç burcu erkeği dürüsttür ve kendisine karşı dürüst olunmasından hoşlanır.Yalandan hoşlanmaz ve güvenmediği kişilerle bir arada bulunmaz.Aile ve ev yaşantısına fazlasıyla düşkündür ve en iyi babalar yengeç burcu erkeklerinden çıkar.

sürpriz evlilik teklifi
evlilik teklifi
yatta evlilik teklifi
yunuslarla evlilik teklifi
sinemada evlilik teklifi
otelde evlilik teklifi
ağva evlilik teklifi
helikopterde evlilik teklifi
kumsalda evlilik teklifi

Yengeç burcu aşk hayatı yazısının sonuna geldik.

By | 2018-02-24T21:58:58+00:00 Şubat 20th, 2018|Categories: Burçlar|Tags: |0 Comments

Copyrighted Image

%d blogcu bunu beğendi: