You are here:--Yay Burcu Aşk Hayatı

Yay Burcu Aşk Hayatı

Yay Burcu Aşk Hayatı

Yay burcu aşk hayatı; Yay burcu kadını birçok insanla tanışmayı başaran bir yapıları mevcuttur. İlk bakışta doğru erkeği aramak gibi bir derdi yoktur. Aşkı aramak Yay burcu kadınına göre değildir. Çevresi bu kadar hareketliyken kendisi de şunu düşünür; Aşk, günün birinde beni nasıl olsa bulacak. Yani Yay burcu kadınının ağzından asla gerçek aşkı arıyorum lafını duyamazsınız. Aslında aşk hayatı hareketlidir ve bu durum yaşları ilerleyinceye kadar devam eder. Yay burcu kadını, aşk hayatında doğru erkeği bulduğunu gördüğünde tam anlamıyla tutkulu bir aşık olacaktır. Ancak içini heyecanlandırmayı bilmeyen, özelliklede fiziksel ilişkilerinde aktif olmayan bir erkek çoktan kaybeder. Şefkatli ve yumuşak yapılır bir sevgili ister. Maço davranışlarda bulunan erkeklerden nefret ederler. Yay burcu insanları değişikliğin insanlarıdır.Kendi burcunun erkeğine benzer, çekincelerinin her zaman üstüne geleceğinin farkındadır.

Yay burcu kadınları ilişki kadınları gibi görünmezler. Onlar için aşk hayatından daha önemli olan bir şey varsa o da iş hayatıdır. Para kazanmak ve kariyer yapmak gibi hedefleri olduğu için, bir erkeğe vakit ayırması belli bir olgunluğa ve belli bir yaşa ulaşmasını beklemesine neden olabilir. Onun için bir erkek söz konusu olduğunda, gerçek aşktan bahsetmek gerekir. Onun için gerçek aşkı tatmak oldukça önemlidir. Her zaman sakin ve sessiz bir yapıya sahip olan yay burcu kadını, karşısındaki erkeklerle ancak gerçek bir şeyler hissettiğinde birlikte olmak ister. Onun için duygular dünyasında geniş bir boşluk vardır. Bu boşluğu doldurmak da yine karşısındaki erkeğe düşüyor.

Heyecan, ihtiras, romantizm macerasına rağmen, bu özgür ruh, bir yere bağlanıp kalmayı oldukça sıkıcı bulabilir. Yay aşkı bir macera ya da mücadele gibi algılar. Yay ilk kez birlikte olduğu insandan etkilenmezse, ilişkiye devam etmez. Yay için gittiği yerden ya da yediği yemekten çok, karşısındakinin ne anlattığı önemlidir.
Yay burcu insanı pek çok konuya derinden ilgi duyduğu için, partnerinin de entelektüel olarak zengin olmasını ister. Yaylar entelektüel olarak gelişkin ve konuşmasıyla zevk veren insanlardır. İlişkide kısa bir süre sonra, Yay’ın oldukça net ve direkt yaklaşımları ortaya çıkmaya başlar Genellikle karşısındakinin ne hissedeceğini ya da düşüneceğini pek önemsemeden, içindekini dışarı aktarabilir. Aslında burada doğal olmak isteğinden başka, kötü bir niyet söz konusu değildir.

Sürpriz evlilik teklifi
Evlilik teklifi
Yatta evlilik teklifi
Yunuslarla evlilik teklifi
Sinemada evlilik teklifi
Otelde evlilik teklifi
Ağva evlilik teklifi
Helikopterde evlilik teklifi
Kumsalda evlilik teklifi

Yay Burcu Aşk Hayatı yazısının sonuna geldik.

 

By | 2018-02-24T21:20:35+00:00 Şubat 20th, 2018|Categories: Burçlar|0 Comments

Copyrighted Image

%d blogcu bunu beğendi: