Sürpriz Evlilik Teklifleri

Sürpriz evlilik teklifleri ;  sürpriz organizasyonlar olarak bir çok farklı organizasyonumuz bulunmaktadır. Beklentiler doğrultusunda sürpriz evlilik teklifleri organizasyonları hakkında size farklı paketlerimizi sunuyoruz. Ben kız arkadaşıma evlenme teklifi yapmak istiyorum müşterilerimize çeşitli paketleri göstermek istiyoruz. Hayatınızın en özel anlarından birisi olacak bu özel günde romantik evlenme teklifi yaparak hayatınızın sürprizini yapın.

1 – Yunuslarla Evlenme Teklifi

Kız arkadaşınızı normal sıradan bir gün gibi yunus gösterisine gitmeye ikna ediyorsunuz. Foklar,morslar, yunus balıkları ile beyaz balina ile sunulan müthiş gösterileri izliyorsunuz. VİP bilet alınıyor ve gösteriyi tam ortadan izliyorsunuz. İlk başta foklar ve morslar gösteri yapıyor. Ardından yunus balıkları gösterisi başlıyor.Bu gösteri sürerken yunus eğitmenimiz eline mikrofonu alıyor ve şanslı bir çift seçeceğini söylüyor. Bu şanslı çift tabi ki sizsiniz. Size halka veriliyor ve siz bu halkayı havuza atıyorsunuz. Yunus balıkları attığınız halkaları geri getiriyor. Halkalar elinize geldiğinde eğitmen halklarda bir değişiklik olup olmadığını soruyor. Bu esnada sürpriz evlenme teklifi yaparak aşkınızı şaşırtıyorsunuz.Bu evlilik teklifi organizasyonumuz ile sevgilinizi çok ama çok şaşırtabilirsiniz.

2- Yatta Evlenme Teklifi

yatta evlilik teklifi sürpriz evlilik teklifleri Sürpriz Evlilik Teklifleri yattaevlilikteklifi 987x658

Lüks yatta evlenme teklifi en çok ilgi gören sürpriz evlenme teklifi organizasyonları arasında yer almaktadır. Akşam serinliğinde İstanbul boğazına doğru yol alırken yatta yemeğinizi yedikten sonra boğaz köprüsünün altında aşkınızı ilan ederek yatta evlenme teklifi yapabilirsiniz.

3- Helikopterde Evlenme Teklifi

helikopterde evlilik teklifi sürpriz evlilik teklifleri Sürpriz Evlilik Teklifleri kaanair

Gökyüzünde İstanbul’u izleyip kız arkadaşınıza muhteşem bir evlenme teklifi yapabilirsiniz. 15 dakikalık ve 30 dakikalık turlar bulunmaktadır. Bu paketimizde siz helikopter içinde İstanbul’u izlerken Profesyonel olarak video çekimi yapılmaktadır. Helikopter boğazın üstüne geldiği zaman yüzüğünüzü çıkarıp kız arkadaşınızın parmağına takıyorsunuz. Bu şekilde helikopterde evlenme teklifi yaparak üstünüzden büyük bir yükü atmış oluyorsunuz. Gökyüzünde evlilik teklifi en muhteşem organizasyonlarımızdandır.

4 – Çırağanda Evlenme Teklifi

çırağanda evlenme teklifi sürpriz evlilik teklifleri Sürpriz Evlilik Teklifleri ra anda evlenme teklifi

Çırağan sarayında sürpriz evlenme teklifi yapmaya karar veren müşterilerimiz kendilerini çok mutlu hissediyor. Çırağan Sarayı Osmanlı tarihini yansıtan ve insana kendini çok özel hissettiren harika bir mekan.  Sizin yemek yiyeceğiniz masa süsleniyor ve size özel olarak masada gül yaprakları bulunuyor.  Sizde bu ortamda romantik evlenme teklifi yaparak hayatınızın en önemli sürprizlerinden birisine imza atmış oluyorsunuz. Çırağan’da evlenme teklifi lüks paketlerimiz arasında yer almaktadır.

4 – Sinemada Evlenme Teklifi

Sinemada evlenme teklifi , film izlemeyi seven çiftlerimizin sevdiği organizasyonlardandır.Romantik bir ortamda film izlemeden önce süslenmiş odada evlilik teklifi yapın ve ondan sonra bu güzel anların keyfini çıkartın.

İLETİŞİM : 0554 319 70 61

Anasayfa’ya dönmek için tıklayın : Evlilik Teklifi

[
2018-08-15T22:38:59+00:00