Sürpriz Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır ?

Bu makalemizde sürpriz evlilik teklifi nasıl yapılır sorusunu açıklayacağız. Evliliğe atılan ilk adımlar her zaman heyecanlı ve stresli olmuştur. Beyler açısından en çok zorluk yaşanan konuların başında en güzel evlilik teklifinin nasıl yapılacağı konusu gelmektedir. Hislerinizden eminsiniz ve artık sürpriz evlilik teklifi yapmanın zamanının geldiğini düşünüyorsunuz. İşte burada en mühim konu ön plana çıkmaktadır.

sürpriz evlilik teklifi nasıl yapılır sürpriz evlilik teklifi nasıl yapılır Sürpriz Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır? 22 1024x683

Sürpriz Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır?

Öncelikle bayanlar kendilerine sürpriz yapılmasından çok hoşlanırlar. Sizde bayanın nelerden çok hoşlandığını öğrenerek ilk adımı atabilirsiniz. Aşkınızın zevkine göre sürpriz evlilik teklifleri paketlerimizden birisini seçebilirsiniz.

Sürpriz Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır?

Romantik Bir Akşam Yemeğinde Evlilik Teklifi 

Sevdiğinizi aşkınızı gel seninle güzel bir yerde yemek yiyelim diyerek süslenmiş bir yatta istanbul boğazında tur yaparak yemeğinizi yedikten sonra  kız kulesinin önüne sizin istediğiniz şarkı çalıyor olacak. Romantik parçanız çalarken yüzüğünüzü çıkartın ve o sihirli sözcüğü söyleyin. Benimle Evlenir Misin ? Bu şekilde yatta evlilik teklifi yaparak bu mutlu gününüzün keyfini çıkartın.

Boğaz Köprüsü Altında Lazerle Evlenme Teklifi

İşte size unutulmayacak mükemmel bir sürpriz evlilik teklifi daha!  Sevgilinize lüks yatta akşam yemeği ayarladığınızı söyleyerek yata gelin. Yatta yemek bahanesiyle veya akşam yemeği için güzel bir yerde ücretsiz yemekli tur geldi deyin. Hem böylece bayan çok şüphelenmez. Boğazdaki lüks yatımızda romantik akşam yemeğinizi yedikten sonra, boğaz köprüsünün altına geldiğimizde, sevgilinizi boğaz köprüsü altında fotoğraf çekimi için yatımızın ön tarafına alalım. Bir iki fotoğraf çekildikten sonra sizin daha önce belirlemiş olduğunuz yazı köprünün altında akmaya başlayacak. Aşkınız ve siz yazıyı sonuna kadar okuyacaksınız. Bizde o anları Profesyonel Fotoğraf makinesi ile kayıt altına alıyor olacağız. Aşkınız o tılsımlı cümleyi görecek ” Benimle Evlenir Misin? ”

Yunus Gösteri İzlerken Evlenme Teklifi

Sevgilinize yunus gösterisi için hediye bilet geldi diyerek yunus gösterisine davet edin. İlk fok balıkları ile gösteri başlıyor. Ondan sonra yunus gösterisine geçiliyor. Yunus gösterisinde yunus eğitmeni mikrofonu eline alıyor ve şanslı bir çift seçeceğini söylüyor. Tabi ki daha önce ayarlandı ve bu şanslı çift sizsiniz. 🙂 Yunus eğitmeni size halka veriyor ve aşkınız ile beraber yunus balıklarına halka atıyorsunuz. Yunus balıkları halkayı geri getirdiğinde size ve hanımefendiye halkada bir değişiklik olup olmadığını soruyor. Aşkınız halkayı detaylı inceliyor. Birde bakıyor ki ne görsün … Halka içinden yazı çıkıyor. Benimle Evlenir Misin? Bu şekilde sürpriz evlilik teklifi nasıl yapılır sorusuna açıklık getirmek istedik.

İletişim : 0554 319 70 61

Anasayfa’ya dönmek için tıklayın : Evlilik Teklifi

 

2018-08-15T22:54:59+00:00