Sürpriz Evlilik Teklifi Fikirleri

Sürpriz evlilik teklifi yapmaya karar vermiş her bireyin merak ettiği bir konudur sürpriz evlilik teklifi fikirleri …. O kadar çok seçeneğiniz mevcut ki hangisine karar vermek size kalıyor. Gelin şimdi blog sayfamızda size bu konu hakkında bilgiler verelim.

evlilik teklifi fikirleri sürpriz evlilik teklifi fikirleri Sürpriz Evlilik Teklifi Fikirleri evlilik teklifi fikirleri

Sokakta Sürpriz Evlilik Teklifi Fikirleri

Sevgiliniz ile beraber yolda yürüyorsunuz. Birden önünüze orkestra kesiyor ve keman çalınıyor. Sizde sokak ortasında yüzüğünüzü çıkarıp evlilik teklifi yapıyorsunuz. Birden gül konfeti patlıyor ve hayatınızın en değerlisine evlilik teklifini gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Yatta Sürpriz Evlilik Teklifi Fikirleri

Yatta sürpriz evlilik teklifi fikirleri olarak birden fazla seçenek mevcuttur. Siz değerli ziyaretçilerimizi bu konuda bilgilendirelim. Kız arkadaşınıza yemek için yatta olacağınızı söyleyin. Aşkınız yata girdiğinde önünüze bir puzzle geliyor. Beraber puzzle parçalarını topluyorsunuz. Toplandığı anda birde bakıyorsunuz ki Benimle Evlenir Misin? yazısı çıkıyor. Sizde bu şekilde sürpriz evlilik teklifi yapıyorsunuz. İkinci seçenek olarak yata afiş getirin. Aşkınız yata yanaştığında yat içinden afiş açın. Üçüncü seçenek ise yat içinde beraber yemeğinizi yiyin. Boğaz köprüsü altına ulaştığımızda fotoğraf çekimi yapılacak diye sizi yatın ön tarafına alalım. Boğaz köprüsünü izlerken birden köprü altında lazer yazıları geçiyor. Yazıyı beraber sonuna kadar okuyorsunuz. Yazı bitiminde Benimle Evlenir Misin ? yazısı köprüde beliriyor, volkanlar patlıyor ve bu şekilde evlenme teklifini gerçekleştiriyorsunuz.

Yunus Balıkları Gösterisinde Sürpriz Evlilik Teklifi Fikirleri

Yunus balıkları gösterisi için kız arkadaşınızı ikna ediyorsunuz. Siz yunus balıkları gösterisini izlerken yunus eğitmenimiz eline mikrofonu alıyor ve şimdi bir oyun oynayacağız diyor. Ondan sonra şanslı bir çift seçileceğini beyan ediyor. Sizde elinizi kaldırıyorsunuz. Sizi yunusların olduğu alana alıyor ve aşkınız ile birlikte yunus balıklarına halka atıyorsunuz. Atılan halka geri geldiğinde hanımefendi halkayı açıyor ve birde ne görsün? Sizin onun için yazdığınız yazı ve sonunda Benimle Evlenir Misin ? Yüzüğü çıkarıp alkışlar eşliğinde evlilik teklifi yapıyorsunuz.

Evlilik teklifi fikirleri hakkında daha farklı ve geniş kapsamlı bilgi edinmek için tıklayın.

Sürpriz evlilik teklifi fikirleri hakkında bilgi almak için 0554 319 70 61

Anasayfa’ya dönmek için tıklayın : Evlilik Teklifi

2018-08-15T22:37:22+00:00