You are here:--Sevgililer Günü

Sevgililer Günü

Sevgililer Günü

Sevgililer Günü her ne kadar kültürümüzde olmasa bile en çok rağbet gören günlerden birisidir. Özel bir gün olması sebebiyle çiçek siparişlerinden tutun ve özel günde sevgilinize sürpriz organizasyon düzenleyebilirsiniz. Şunu unutmamak gerekir ki bayanlar hatırlanmak ister. Kendisinin hatırlandığını gören bayan aşkına daha sıkı bağlanır. İlgi gören bayan aynı zamanda ilgi gösterir. Hatırlanmak ve bize sürpriz hazırlanması ne kadar mutlu eder insanı değil mi?

Sevgililer Günü gelmeden ona en güzel sürprizi yapmak için hazırlanıyorsunuz umarım. Normal bir çiçek alıp ona hediye verebilirsiniz ama sizde biliyorsunuz ki bunu neredeyse her sevgili yapıyor. Sizin standart şeylerden çıkıp farklı bir sürpriz yapmanız lazım ki onda farklı bir izlenim oluşturun. Yaptıklarımız kadar yapmadıklarımız da konuşulur bir çok zaman …

Sevgilinize güzel bir sürpriz yapmaya hazır mısınız? Size seçeneklerimizi sunalım

Yatta Sevgililer Günü Kutlaması

Gel gezmeye gidelim deyip kız arkadaşınızı Beşiktaş Arnavutköy sahiline götürüyorsunuz. Yatın önüne geldiğinizde ikimiz için güzel bir yemek ayarladım diyebilirsiniz. Masa süslemesi yapılan romantik bir ortamda yemeğinizi yiyin. Aynı zamanda yatta romantik aşk şarkıları çalsın. Yatta romantik ortamda fotoğraflarınızı çekelim. Yemekten sonra yatımız boğaz köprüsü altına geldiğinde sevgililer günü kutlaması yazınız köprüde gözüksün. Kayan yazı şeklinde aksın ve siz bu yazıyı beraber okuyun. Yazınız bittiğinde volkanlar patlasın ve Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun yazısı gözüksün ve ona güzel bir sürpriz yapın.Tekrar masaya döndüğünüzde çiçeğiniz hazır bir şekilde bekliyor olacak tabi ki.O lazer anlarınızı profesyonel olarak kameraya alıp size teslim ediyoruz.

İncele: Evlilik Teklifi

By | 2018-01-26T17:15:13+00:00 Aralık 27th, 2017|Categories: Özel Günler|0 Comments

Copyrighted Image

%d blogcu bunu beğendi: