You are here:--İkizler Burcu Aşk Hayatı

İkizler Burcu Aşk Hayatı

İkizler Burcu Aşk Hayatı

İkizler burcu aşk hayatı ;  İkizler burcu erkeğiyle birlikte olabilen kadını ekstra olarak tebrik etmek gerekir, çünkü İkizler burcu erkeği tam anlamıyla fantastik kahraman bir tiptir. İkizler burcu erkeği gerçek aşkı arar, bulana kadar aramaktan vazgeçmez ancak kimi zaman iş işten geçmiş olur. Kendisine aşık olan bir kadından emin olana kadar karşı taraf çoktan vazgeçebilir. Espri yeteneği gelişmiştir ve zekasıyla kadınları kolayca etkilemeyi başarabilir. Aşık olmadığı zaman birçok kadın ile birliktelik kurabilir, bunun nedeni ise gerçek aşkı aramasıdır ancak dışarıdan tam bir çapkın olarak göründüğünün farkında değildir.

İkizler burcu aşk hayatı ; İkizler burcu kadınının etrafında her zaman karşı cins bulunur. Dişi olarak çok ama çok çekicidir. Etrafında bulunan erkeklerde çekiciliğinden etkilenir, bunun farkında olan İkizler burcu kadını da onlarla oynamayı tercih eder. Tüm bu olumsuz özelliklerine rağmen karşınıza geçtiğinde her şeyi olduğu gibi anlatacak bir kadındır. Eğer İkizler burcu kadını bir erkeğe tamam derse, o erkek İkizler burcu kadını ile birlikte olmadan önce ona verdiği tüm sözleri yerine getirmelidir.

İkizler burcu aşk hayatı ; coşkulu,Işıl ışıl bir güzelliği var. Her yerde ve her durumda dikkat çekiyor. Meraklı. İlgi uyandırmayı beceriyor. Her konuda söyleyecek birkaç çift sözü var. Telefonda uzun uzun konuşmaya bayılır. Çünkü sonuç olarak o iletişim burcunun bir üyesidir. Aynı yerde uzun süre oturamaz. Odadan odaya, koltuktan koltuğa geçer. Bu arada bu özellikleri hayatının her alanına bir biçimde taşımayı da ihmal etmez. Binbir tane arkadaşı, bir sürü ahbabı vardır. Canını sıkacak hiçbir erkeğe tahammül edemez. Sıkıcı bir erkekle birlikteyken kendini kafese tıkılmış bir kuş gibi hisseder ve fırsatını bulduğu anda… uçar gider. Ah, İkizler burcu kadınları! Kim onların cazibesine karşı koyabilir ki! İkizler burcu kadınları zeki olurlar, sabırlı, azimli, kararlı ve hırslıdır bu kadınlar. Ayrıca bağımsızlıklarına son derece düşkün olurlar.

sürpriz evlilik teklifi
evlilik teklifi
yatta evlilik teklifi
yunuslarla evlilik teklifi
sinemada evlilik teklifi
otelde evlilik teklifi
ağva evlilik teklifi
helikopterde evlilik teklifi
kumsalda evlilik teklifi

İkizler kadını evlilikte kendisine rakip değil, eş aramaktadır çünkü. Evlilik onun için biraz da arkadaşlık, dostluk demektir. Cazibeli bir kadındır İkizler kadını. tatlı dili, nazik tavırları, esprili kişiliğiyle istediği her erkeği kendine bağlayabilir. İkizler burcu erkeğinin aksine paraya da büyük önem verir. Ancak İkizler kadını genellikle kendi kazandığı parayı harcamayı sever. İkizler burcu aşk hayatı yazımızın sonuna geldik.

By | 2018-02-24T22:00:09+00:00 Şubat 20th, 2018|Categories: Burçlar|Tags: |0 Comments

Copyrighted Image

%d blogcu bunu beğendi: