Evlenme Teklifi

Evlenme teklifi , evlilik çağına gelmiş her erkeğin düşündüğü bir olgudur. Sürpriz evlenme teklifi tamda burada devreye giriyor. Her biri birbirinden değişik paketler bulunmaktadır ki içlerinden seçim yapmakta zorlanırsınız. Sürpriz evlenme teklifi organizasyon firması olarak bu özel anınızın başından sonuna kadar sizinle birlikte oluyoruz. Evlenme teklifi kararını ne şekilde vereceğinizden ve hangi sözlerle evlenme teklifi yapacağınıza kadar size yol gösteriyoruz.

Sıradışı Evlenme Teklifi

Sıradışı evlenme teklifi olarak size önereceğimiz harika bir paketimiz mevcut. Sizde kız arkadaşınıza gökyüzünde sıradışı evlenme teklifi yapmak ister misiniz ? Eğer cevabınız EVET ise bu organizasyonumuz tam size göre. Kız arkadaşınızı sana bir sürprizim var diyerek Maslak Ayazağa helikopter pistine getiriyorsunuz. Vaktiniz geldiğinde helikopter turu başlıyor. Kulaklıklarınızı takıyorsunuz ve o muhteşem İstanbul manzarasını kuş bakışı izliyorsunuz. Bu mutlu anlarınızı profesyonel kamera ile kayıt altına alıyoruz. İstanbul boğaz köprüsü altına geldiğimizde yüzüğü çıkarıp evlenme teklifi yapıyorsunuz. Helikopterde evlenme teklifi detayları için altta yer alan fotoğrafa tıklayın.

helikopterde evlilik teklifi evlenme teklifi Evlenme Teklifi helikopterde evlilik teklifi1 987x658

Romantik Evlenme Teklifi

Romantik evlenme teklifi , romantizm seven çiftlerimizin sevdiği evlenme teklifi organizasyonudur. İzoletta Life Park mekan kapatma organizasyonu önerimizdir. Doğadanın içinde baş başa romantik bir yemek yiyorsunuz. Mekanın güzelliği eşliğinde en sevdiğiniz müzikleri dinliyorsunuz. Mekanı tealight mumlar ve balonlar ile süslüyoruz. Kış ayında şömine başında ısınıyorsunuz. Yemekler yendikten sonra masanıza sürpriz bir kutu geliyor. Kız arkadaşınız sürpriz kutuyu açınca sizin yazmış olduğunuz söz çıkıyor. Ardından içinden bir sürpriz kutu daha çıkıyor. Kız arkadaşınız onun içindeki yazıları da okuyor. Ardından bir sürpriz kutu daha çıkıyor. En son kutunun içinden BENİMLE EVLENİR MİSİN ? yazısı çıkyor. Sizde diz çöküp romantik evlenme teklifi yapıyorsunuz. Romantik evlenme teklifi organizasyonumuzu incelemek için aşağıdaki fotoğrafa tıklayınız. 

romantik evleme teklifi evlenme teklifi Evlenme Teklifi izoletta evlilik teklifi 991x658

En Güzel Evlenme Teklifleri

En güzel evlenme teklifleri listesinde size tanıtacağımız organizasyonumuz Sapphire evlilik teklifi organizasyonu. Sapphire hepimizin bildiği üzere Avrupa’nın en yüksek binasıdır. O kadar güzel bir yerdir ki üç körüyü de görmektedir. Muhteşem bir manzarası vardır. Sapphire seyir terası sizin için kapatılıyor. Çok güzel bir süsleme yapılıyor. Burada muhteşem İstanbul manzarası eşliğinde yemeklerinizi yiyorsunuz. Yemekler bittikten sonra kız arkadaşınıza sürpriz bir kutu geliyor. Kız arkadaşınız bize ilettiğiniz yazıları okuyor. Kutu içinden bir kutu daha çıkyor. Onun içinden bir kutu daha çıkıyor. Kız arkadaşınız en son kutuda Benimle Evlenir Misin ? yazısını okuyor. Volkanlar patlıyor ve sizde bu anda diz çöküp evlenme teklifi yapıyorsunuz. Sizin bu özel anlarınız profesyonel kamera ile kayıt altına alınıyor. Sapphire evlilik teklifi paketi en güzel evlenme teklifleri yazımızda önerdiğimiz paketimizdir. Bu paketimiz hakkında bilgi almak için 05543197061 arayabilir veya surprizruyasi@gmail.com mail atarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

sapphire evlenme teklifi evlenme teklifi Evlenme Teklifi sapphire evlenme teklifi

İlginç Evlenme Teklifleri

İlginç evlenme teklifleri paketimizde size tanıtacağımız paketimiz Yunus gösterisinde evlenme teklifi organizasyonudur. Kız arkadaşınızı yunus gösterisi için hediye bilet geldi diye Eyüp Dolphinarium’a getiriyorsunuz. Kız arkadaşınızla beraber fok balıkları, mors gösterisi izledikten sonra kız arkadaşınıza ufak bir oyun oynuyoruz. Yunus eğitmeni mikrofon ile şanslı bir çift seçeceğini söylüyor. Kız arkadaşınızın hiçbir şeyden haberi yok. Siz elinizi kaldırıyorsunuz ve yunus eğitmeni sizi seçiyor. Yunus eğitmenimizin yanına gittiğinizde yunus balıklarına beraber halka atıyorsunuz. Yunuslar attığınız hakları geri getiriyor. Eğitmenimiz halkaları açmanızı söylüyor. Kız arkadaşınız halkayı açtığında sizin bize iletmiş olduğunuz sözleri okuyor. Sizde diz çökerek evlilik teklifi yapıyorsunuz. Yunus gösterisi profesyonel kamera ile 1920 x 1080 HD video olarak kayıt altına alınıyor. Ve bu video montaj yapılarak size sunuluyor. Yunus balıkları gösterisi organizasyonu hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan fotoğrafa tıklayınız. 

sürpriz evlilik teklifi evlenme teklifi Evlenme Teklifi s rpriz evlilik teklifi1 987x658

Teknede Evlenme Teklifi

Teknede evlenme teklifi en çok tercih edilen evlilik teklifi organizasyonudur. Bu paketimizde İstanbul boğazında köprünün altında lazerle evlenme teklifi gerçekleştiriyoruz. Size bize iletmiş olduğunuz yazı köprüde sağdan sola kayan yazı şeklinde akıyor. Benimle Evlenir Misin ? yazısı belirdikten sonra iki adet volkanımız patlıyor. Sizde bu esnada yüzünü çıkarıp kız arkadaşınızın parmağına takıyorsunuz. Böyle bir teklif aldıktan sonra bir çok bayanın sevinçten ağladığına şahit olduk. Teknede evlenme teklifi organizasyonu detaylarını öğrenmek için aşağıda yer alan fotoğrafa tıklayınız.

sürpriz evlilik teklifi evlenme teklifi Evlenme Teklifi yattaevlilikteklifi 987x658

Evlenme Teklifi Organizasyonları

Evlenme teklifi organizasyonları hakkında bilgi almak, rezervasyon yaptırmak için 05543197061 arayabilir veya surprizruyasi@gmail.com adresimize mail atabilirsiniz.

Anasayfa’ya dönmek için tıklayın : Evlilik Teklifi