You are here:--Boğa Burcu Aşk Hayatı

Boğa Burcu Aşk Hayatı

Boğa Burcu Aşk Hayatı

Boğa burcu aşk hayatı; Boğa burcu erkeği gerçek aşkı arayan bir yapıya sahiptir. Gerçek aşkını mutlaka bir gün bulacağını düşünür ve bu sebepten ötürü sevgili konusunda ısrarcı davranmaz. Kendisine olan güveni oldukça yüksektir. Aşık oldukları zaman hiç beklenmeyecek derece romantizm düşkünü olabilir.Sevgilisine yollara dökülmüş güller, mum ışığında yemekler ile romantik bir aşk hayatı yaşatır.

Boğa burcu aşk hayatı, insanı için aşk  hayatın önemli bir parçasıdır. Ama bu, onların şıpsevdi olduğu anlamına gelmez. Aksine zor aşık olurlar. Süre onlar için hiç önemli değildir. Siz istemeseniz de o, sizi hayatının kadını olarak görmüşse sonuna kadar ısrarcı olacak, ilişki boyunca da sizi memnun etmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Birlikteliğe başlama konusunda ağır ve şüpheci davranan Boğa burçları, ilerleyen zamanlarda karşısındakinden emin olduğu takdirde inanılmaz bir değişim gösterecektir. O kararsız ve zorlu halinin yerini romantik bir aşığa bırakacaktır.

Evlilik teklifine karar vermek Boğa burcu insanı için çok güç verilen bir karardır. Öncelikle ilişkiden tam anlamıyla emin olması gerekir. Bu zor kararı aldıktan sora her şeyi en ince ayrıntısıyla planlayarak, uygulamaya koyarlar. Detaylı bir evlilik teklifi gerçekleştirmek isterler.Gösterişli ve detaylarla süslenmiş bir düğün isterler. Evliliğin ilk zamanlarından sonra Boğa erkeği ile evlenirseniz her türlü ihtiyacınızın karşılanacağına emin olabilirsiniz. Boğa kadını için öncelikle iş hayatı gelir. Kariyer onlar için büyük önem taşır. Daha sonra bir aile isterler. Aslında sevgi dolu, ideal bir eştirler. Çocuk sahibi olduktan sonra ise evcimen, iyi bir anne olurlar.

Kuvvetli iradesi ve saklı kalmış espri yeteneği ile Boğa burcu insana huzur veren bir yapısı vardır. Ancak belirsizlikler ve ani değişiklikler ilişkinin yara almasına neden olur.Boğa bağlılığından ve sadakatinden hiç şüphe duyulmayacak bir sevgilidir. Birlikte olduğu insanı her an her yerde kalbinden ve aklından çıkarmayan, aşkını ilk günkü kadar taze tutabilen nadir burçlardan birisidir Boğa. Boğa insanı aslında oldukça ihtiraslı ve duygusal bir yapıya sahiptir ve buna değer veren insanlarla beraberken dolu dolu yaşayabilir.Boğa ilgi duysa bile karşısındaki insana bunu belli etmesi oldukça uzun zaman alabilir. Boğalar oldukça sabırlı insanlardır. O’nunla beraber olmak için, sabırlı ve sakin olmayı öğrenmek gerekir. Boğa ile ilişkide genellikle inisiyatif kullanacak olan “karşı taraf” olmalıdır.

Bir Boğa birlikteliği başlatabilmek için, karşısındaki insanın açıkça O’nunla birlikte olmaktan zevk aldığını ifade etmesini bekler. Bir restaurantta verilen randevu, ortamın ve yemeklerin hoş olması, ilk aşamanın kolay ve olumlu geçmesinde önemli rol oynar. Evdeki buluşmalarda, güzel yemekler, değerli objeler, çiçekler ve mumlar, bir de romantik müzik, Boğa’nın derinden etkilenmesini sağlayacaktır. Lükse ve maddi değerlere düşkün Boğa, kendisinin hiç bir şeyin aslında ona layık olmadığını hissettirildiğinde, uzun süreli bir ilişki için ikna olmaya başlar.

Sürpriz evlilik teklifi
Evlilik teklifi
Yatta evlilik teklifi
Yunuslarla evlilik teklifi
Sinemada evlilik teklifi
Otelde evlilik teklifi
Ağva evlilik teklifi
Helikopterde evlilik teklifi
Kumsalda evlilik teklifi

Boğa burcu aşk hayatı 

By | 2018-02-24T21:24:26+00:00 Şubat 20th, 2018|Categories: Burçlar|Tags: |0 Comments

Copyrighted Image

%d blogcu bunu beğendi: