You are here:--Aslan Burcu Aşk Hayatı

Aslan Burcu Aşk Hayatı

Aslan Burcu Aşk Hayatı

Aslan burcu aşk hayatı ; Fedakar ve neşeli bir aşık olan aslan burcu, ikili ilişkilerde kimi zaman zorlansa da, sadık bir aşık olacaktır. Genellikle kendini beğenmiş ve burnu havada kişiler olarak gösterilen aslan burcu kişileri, tolerans göstermek konusunda biraz sıkıntılı oldukları için, bu kişilerin mutlaka sabırlı kişilerle birlikte olması gerekir.

Aslan burcu aşk hayatı ; Her iki tarafın da sabırsız olduğu ilişkiler, muhtemelen ilişkinin daha başında sıkıntılar doğuracak ve ilişki sona erecektir. Aslan burcunun aşk hayatı, zaman zaman yüksek enerjili, zaman zaman da düşük enerji olabilir. Çalışkan bir burç olan aslan burcunun partneri, kendisine vakit ayırmadığından yakınıp durabilir. Oysa aslan burcu oldukça aktif ve sosyaldir. Onun yanında olup, onunla ilgilendiğinizi göstermeye çalışın. Aslan burcu aldığı kadar verir. Bu durumda, aşkta da siz ne gösterirseniz, bir aslandan aynısını görürsünüz.

Genellikle flörtöz olan bu burcun insanları, düzgün bir ilişkiye başladıklarında birden kedi gibi olup sadık bir aşığa dönüşürler. Fazla romantik sözler söylemezler, ama sevdikleri ile birlikte vakit geçirmekten de çok hoşlanırlar. Romantik bir akşam yemeğini genellikle lüks bir restoranda yemeyi tercih ederler. Bu da karşılarındaki kişinin etkilenmesini sağlar. Aşkta oldukça cesur ve cüretkar bir yapıya sahip olan aslan burcu kişileri için, aşkta olmazsa olmazlardandır .Sevdikleri ile saatlerce vakit geçirebilirler.

Aslan burcu erkeği aşk hayatında sahiplenici bir yapıya sahiptir ve yöneten kişi olmayı tercih eder. Aslan burcu erkeği hayatının her alanında olduğu gibi aşkta da azı ile yetinmez. Sevgilisine sahip ve ait olmak ister. Âşık olduğu zaman istediği kadına ulaşmasında kimse onu durduramaz, neredeyse tüm enerjisini istediği kişiye ulaşmak için kullanır. Tüm tutkusu ve duyguları ile harekete geçer ve ona kimse karşı koyamaz.Hareketli ve neşeli tavırlarıyla dost ortamlarının aranan ve vazgeçilmez kişilerindendir. Rahatına oldukça düşkündür ve lüksü sever. Gezmeyi, eğlenmeyi ve sosyal aktivitelerde bulunmayı çok sever.

 
sürpriz evlilik teklifi
evlilik teklifi
yatta evlilik teklifi
yunuslarla evlilik teklifi
sinemada evlilik teklifi
otelde evlilik teklifi
ağva evlilik teklifi
helikopterde evlilik teklifi
kumsalda evlilik teklifi

 

Aslan burcu aşk hayatı yazısını okuduğunuz için teşekkür ederiz.

 

By | 2018-02-24T21:57:15+00:00 Şubat 20th, 2018|Categories: Burçlar|0 Comments

Copyrighted Image

%d blogcu bunu beğendi: