You are here:--Anneler Günü

Anneler Günü

Anneler Günü Sürprizi 

Bizi dünyaya getiren, besleyen ve büyüten annelerimiz için ne yapsak azdır diye başlıyoruz söze. Anneler Günü için annenize harika bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Şimdi annemiz için hazırlayabileceğimiz sürprizden bahsedelim. Annenizi gezme turu diye yatımıza getirin. Hep beraber anlarınızı fotoğraf ve kamera ile kayda alalım. Güzel bir İstanbul turu yapın. Boğaz köprüsünün altına geldiğimizde çocuklar olarak sizin ona hazırladığınız mesajınız aksın. Ona bu şekilde harika bir sürpriz organizasyon yapabilirsiniz.

Anneler Günü Mesajları

Anne güllerin bezemesi, gülden deste anne, sözümde tutuklu, tarifsiz beste anne, yanar yürek, can bitkin kafeste, anne hasret bağırda, anne içimde aheste. Seni çok seviyorum anne, anneler günün kutlu olsun.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem.

Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım . İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim

Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim.

Anne gökte bir ışık, anne parlak bir yıldız anne yoklukta bir düş, ayda bir yaldız anne tutunulan bir dal, dertlerin garip çizgisi anne gözümdeki yaşların bir virane dizgisi. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Eğer bana gözlerinle değil de kalbinle bakmış olsaydın, seni ne kadar sevdiğimi çok iyi anlardın…Anneler günün kutlu olsun. Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Güzelliğin, sıcaklığın, sevgin, şefkatin ve anlayışın için, hatta ve hatta sayamadığım çok daha fazla güzel özelliğin için sana minnettarım anne. Ne büyük bir şanssın sen benim için. Anneler günün kutlu olsun.

Dünyanın en güzel annesine canıma ve birtaneme seni çok seviyorum bu anneler gününde senin yanında olmayı çok istiyorum. Anneler günün kutlu olsun cennet kokulum.
Işıksız Penceresiz loş odamda, ışıkların en güçlüsüydün. Akıl hocam, hayat rehberim. Yollar ayrı yönlere çizildi ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın canım annem.

By | 2018-01-07T20:46:32+00:00 Ocak 7th, 2018|Categories: Özel Günler|0 Comments

Copyrighted Image

%d blogcu bunu beğendi: